הגרלת רבע גמר גביע המדינה התקיימה הערב (ראשון) במחצית המשחק בין מכבי גבעת שמואל להפועל ת"א. המשחק המרכזי בשלב הזה יפגיש בין הפועל ירושלים להפועל ת"א, כשהמשחק הראשון יתקיים במלחה.
מכבי ת"א תתמודד מול מכבי ראשל"צ של גיא גודס, בשיחזור של חצי הגמר בשנה שעברה. משחק מסקרן נוסף יפגיש בין בני השרון לעירוני ר"ג, שרק הערב נפגשו בליגה (בני השרון ניצחה 73:79). הפועל גליל עליון זכתה להגרלה הנוחה ביותר מבין קבוצות ליגת העל והיא תתמודד מול מול מכבי פ"ת מהליגה הלאומית.
המשחק הראשון ברבע גמר גביע המדינה יתקיים ביום חמישי, ה-29 לנובמבר. משחק הגומלין יתקיים ביום ראשון, ה-15 לינואר.
הפועל ת"א וירושלים ייפגשו ברבע גמר הגביע
18.12.2005 / 23:06