עד סוף השבוע יהיו לחובבי ה-NBA הרבה מאוד שעות NBA ענוגות, ומעט מאוד שעות שינה נעימות. ערוץ ESPN חוזר לעצמו ומפנק אותנו עם שני שידורים חיים בלילות שבין רביעי לחמישי ובין שישי לשבת. בתווך יעלה ויבוא ערוץ הספורט עם שידור אחד משלו בין חמישי לשישי.
ב-3 בלילה שבין רביעי לחמישי ישדר ESPN את המשחק בין מיאמי למילווקי, משחקו השני בלבד של פט ריילי כמאמן מיאמי החדש/ישן, ומשחקו השלישי של שאקיל מאז שחזר מפציעה.
ב-3 בלילה שבין חמישי לשישי ישודר המשחק בין קליבלנד לדנבר, כשבמוקד המפגש הישיר בין החברים לברון ג'יימס וכרמלו אנתו'ני, שניהם בכושר קטלני.
ב-5 וחצי בלילה שבין שישי לשבת ישודר ב-ESPN המשחק בין וושינגטון ללוס אנג'לס לייקרס, שיציג לראווה דו קרב קלעים בין גילברט ארינס וקובי בריאנט.
שלושה שידורים חיים השבוע ב-NBA
14.12.2005 / 14:48