במשחק השלמה בבית א' בגביע הטוטו ניצחה הערב (שלישי) מ.ס. אשדוד את בני סכנין 3:4, בקריית אליעזר.
סכנין, שבשבת חזרה מאשדוד עם ניצחון דרמטי 1:2, עלתה ל-0:2 מהיר, משערים של יניב אברג'ל בדקה החמישית ודארקו ג'וקיץ' בדקה ה-15. כפיר אודי צימק בדקה ה-25 ל-2:1, וכעבור 12 דקות נשרק כדור-11 לזכותה של אשדוד, אותו החמיץ דוד רביבו.
דקה להפסקה הישווה אודי את התוצאה בשערו השני במשחק וקבע 2:2. במחצית השניה השתלטו האורחים על המשחק, שי הולצמן כבש וקבע 2:3 בדקה ה-63 ומשה אוחיון חתם את התוצאה שבע דקות מאוחר יותר - 2:4. אשדוד עלתה למקום השני בבית א', שלוש נקודות פחות ממכבי חיפה.
לפחות בגביע הטוטו אשדוד מנצחת
13.12.2005 / 18:06