מובילת הליגה הארצית, מכבי אחי-נצרת, סיימה היום (שני) ב-1:1 מאכזב במשחקה הביתי מול מ.ע. קרית-אתא מהתחתית. אורן פלאש כבש לקרית-אתא בדקה ה-20, גל גבע השווה למקומיים בדקה ה-75.
למזלה הרע, הפועל הרצליה ניצלה את התיקו כדי לעלות למקום הראשון. הרצליה ניצחה בבית את הפועל מרמורק 0:1, במשחק ההשלמה השני של המחזור, וטיפסה לפסגה של הליגה הארצית. את השער החשוב כבש להרצליה אורן סוויסה, בדקה ה-94, שער שלא רק קידם את קבוצתו, אלא גם דרדר עוד קצת את מרמורק. ניר שטרית (הרצליה) וקובי אבדייב (מרמורק), פונו במהלך המשחק לבית חולים.
אחי נצרת פישלה ואיבדה את הפסגה
12.12.2005 / 16:28