לפני פחות מחודש נכנס מיקאל אסיין בטל בן חיים וכמעט גמר לבלם בולטון את הקריירה. אתמול (רביעי) ב-0:0 עם ליברפול היה הקרבן דיטמאר המאן, הקשר הגרמני של אלופת אירופה, שסבל מכניסה ברוטאלית של הגנאי.
"מעולם לא נכנסו בי ככה. פחדתי פחד מוות אחרי התיקול. הייתי בטוח שהרגל נשברה. הלכתי אל הכדור והוא לא". המאן הודה שאין מה לעשות: "אם השופט לא ראה, צריך להמשיך לשחק". בניגוד לליגה האנגלית, באופ"א עדיין לא הפעילו חוק ענישה רטרואקטיבי בשימוש במצלמות הטלוויזיה.
ז'וזה מוריניו לא התרשם יותר מדי: "לא ראיתי את האירוע כך שאיני יכול לחוות עליו דעה. אבל ליברפול בכיינים, אמרתי לספסל שלהם להירגע".
המאן: "זה התאקל הכי גס שעשו עליי"
7.12.2005 / 11:14