מנג'ר צ'לסי ז'וזה מוריניו, מודאג יותר ממשחק הליגה ביום שבת מול וויגאן, מאשר משחק ליגת האלופות ביום שלישי מול ליברפול. שתי הקבוצות, שכבר הבטיחו את מקומן בשלב הבא של ליגת האלופות, יפגשו בסטמפורד ברידג'.
במסיבת העיתונאים לקראת המשחק טען מוריניו, כי הוא ושחקניו לא נושאים מטענים מהשנה שעברה, אז הדיחה ליברפול את צ'לסי בחצי הגמר של המפעל: "אנחנו לא חושבים על נקמה, אולי הם כי ניצחנו אותם 1:4 בליגה. הייתי מעדיף לנצח את וויגאן, כי להם יש שלוש נקודות יותר בפרמיירליג", עקץ מוריניו והתייחס לשלב הבא: "אין חשיבות למקום הראשון או השני בבית. אי אפשר לדעת את מי נפגוש, יובנטוס או באיירן מינכן, אני לא מוצא הבדלים גדולים".
שתי הקבוצות סיימו בתיקו 0:0 במשחק שהתקיים באנפילד בספטמבר. "זה פשוט עוד משחק בשבילי ובכל משחק אני רוצה לנצח", אמר מוריניו.
"אני מוטרד יותר מהמשחק מול וויגאן"
5.12.2005 / 23:11