ריאל מדריד פתחה הערב את המחזור ה-14 בליגה הספרדית במשחק מול חטאפה בסנטיאגו ברנבאו. זה התחיל טוב עבור הגלאקטיקוס, שעלו ליתרון בדקה ה-17, כשזידאן הכניס כדור יפהפה לרונאלדו וזה המשיך לשער. זה המשיך רע, כשחטאפה הייתה קרובה יותר לשער שיוויון מאשר ריאל לשער שני וזה נגמר עוד יותר רע כשדייויד בקהאם ספג כרטיס אדום שני העונה. בקהאם תיקל את ריקי מחטאפה וכשזה נפל, הוא הוסיף גם בעיטה לכיוון פרצופו של שחקן חטאפה. שריקות הבוז של הקהל בסיום המשחק אמרו הכל. ובכל זאת, ריאל מדריד עלתה למקום הרביעי בטבלה.
מי שעלתה למקום השלישי היא סלטה ויגו, שניצחה את בטיס 1:2. פאביאן קאנובו העלה את ויגו ל-0:1 בדקה השישית ופרננדו באיינו כבש את השני בדקה ה-20. לואיס אדו צימק לבטיס בדקה ה-90.
בילבאו ואתלטיקו מדריד סיימו בתיקו 1:1. מתייה קז'מן העלה את אתלטיקו ל-0:1, אבל בתוספת הזמן הישווה פאבלו אורייז מבילבאו.
ריאל ניצחה, אבל האוהדים זועמים
3.12.2005 / 22:52