מה יהיה, אנצ'לוטי? מילאן הפסידה הערב (שבת) בפעם השלישית העונה, 2:1 בורונה מול קייבו. הרוסונרי פיספסו הזדמנות לצמצ את הפער מיובנטוס, שתצא מחר לפירנצה למשחק מול לוקה טוני.
ההתחלה נראתה מבטיחה, כאשר הגרוזיני קאחה קלאדזה נגח כדור שעבר גם ניסיון הדיפה של השוער סקווזי בדרך לרשת. אבל קייבו הקטנה, פעם סינדרלה של ממש בליגה האיטלקית, הגיבה שניות לפני ההפסקה עם שער של פליסייה. מילאן, שהורידה קצה אחרי השער הראשון, לא מצאה את עצמה במחצית השניה, וחטפה מטריבוקי המחליף, שבנגיעה הראשונה שלו בכדור (82) זכה בתואר יקיר טורינו. 1:2 לקייבו בסיום.
אינטר ניצחה הערב את אסקולי 0:1 ונצמדה לפיורנטינה שבמקום השלישי, לה יש משחק אחד פחות. אדריאנו כבש את שער הניצחון בדקה ה-24.
ככה זה, קלאדזה
3.12.2005 / 23:23