נבחרת הטניס של קרואטיה, עלתה היום (שבת) ליתרון 1:2 במפגש גמר גביע הדייויס מול סלובקיה בברטיסלבה. איבן ליוביצ'יץ' ומריו אנצ'יץ', ששיחקו במשחקי היחידים של היום הראשון, עלו גם למשחק הזוגות כשמולם דומיניק הרבאטי ומיכאל מרטינק הרענן, שלא שיחק ביחידים.
הצמד הקרואטי לא גילה ניצוצות של עייפות והצליח לסגוור עניין בניצחון בשלוש מערכות, 6:7, 3:6, 6:7, שהעלה אותם כאמור ליתרון 1:2 במפגש.
שני הטניסאים הבכירים בשתי הנבחרות, איבן ליוביצ'יץ' ודומיניק הרבאטי, יתמודדו במשחק שיפתח את היום האחרון, כאשר ניצחון של הקרואטי יבטיח לנבחרתו את התואר. במקרה וההכרעה תעבור למשחק החמישי והאחרון, יתמודדו בו קרול קוצ'רה ומריו אנצ'יץ'.
קרואטיה עלתה ל-1:2 מול סלובקיה בגמר דייויס
3.12.2005 / 15:08