בני סכנין קיבלה אתמול (שלישי) אישור סופי מהרשות לבקרה תקציבית להחזיק בתרומה בסך של חצי מיליון שקל, שהעניק לה ארקדי גיידמק, בעלי בית"ר ירושלים, ובתנאי שהכספים יועברו רק למחלקת הנוער של המועדון. יו"ר בני סכנין, מאזן גנאים, שיגר מכתב לבקשת יאיר רבינוביץ', ובו התחייב להגדיל את תקציב מחלקת הנוער מ-700 אלף למיליון ומאתיים אלף שקל. "נכון שרצינו את הכסף לקבוצה הבוגרת, אבל זו עדיין תרומה מבורכת וההחלטה של רבינוביץ' היא החלטה של איש אמיץ שאכפת לו מהקבוצות הקטנות", אמר גנאים.
בינתיים זומנו שישה משחקני בני סכנין לחקירה ברשות. שני שחקני הרכש הרומנים, בוגדאן ופיטו, נחקרו בחשד לחוזים כפולים, עבאס סואן, נידאל שלאעטה, חאלד אל חלאיילה ובאסם גנאים נחקרו בחשד שקיבלו תרומה מאיש עסקים לאחר הזכייה בגביע לפני שנתיים.
אושרה תרומת גיידמק לסכנין
משה בוקר
30.11.2005 / 9:48