הסיבוב הרביעי בגביע האיטלקי נמשך גם הערב (רביעי) במפגש ראשון בין שתיים. אינטר ניצחה 0:1 בפארמה משער של מרטינס (75) ותגיע לסן סירו עם יתרון חשוב. אטלאנטה השיגה שער יתרון במפגש הכפול מול אודינזה אחרי ניצחון 0:1. אנטוניו דיאגוסטינו כבש בדקה ה-53.
אמש (שלישי) ניצחה מילאן 1:3 את ברשיה. אנצ'לוטי נתן לחלק משחקניו מנוחה וראה את רוי קוסטה הפורטולגי מעלה את הרוסו נרי ליתרון בדקה ה-26. גי'לארדינו בדקה ה-40, והסוס הותיק ויירי, בדקה ה-69, כבשו לסגנית האלופה. סטאנקביצ'יוס הליטאי צימק לברשיה בדקה ה-47.
ניצחונות למילאנזיות בגביע
30.11.2005 / 23:47