מחזיקת גביע המדינה לנשים בכדורסל, אנדה רמת השרון, שמרה על מאזן מושלם בתום המחזור השישי בליגת העל. אנדה אירחה הערב (שני) את מכבי אשדוד, שעדיין לא ניצחה העונה. למרות פיגור של נקודה במחצית, אנדה ניצחה בסופו של דבר 79:87. שריל פורד סיימה בדאבל-דאבל של 31 נקודות ו-11 ריבאונדים, פטרה אויהיי הוסיפה 20 נקודות.
המשחק המרכזי הפגיש בין מכבי רמת חן לבנות רעננה/הרצליה, שניצחו בקרב צמוד 70:74 והן מוליכות את הטבלה בגלל משחק עודף על אנדה. הפועל ת"א הביסה בחוץ את בני יהודה בדרבי התל אביבי 77:97. הפועל חיפה/מוצקין הביסה את מתנ"ס תל כביר האחרונה 50:83.
אנדה רמת השרון שמרה על מאזן מושלם בליגה
28.11.2005 / 22:32