מכבי ת"א לא הצליחה לנצח בשבת את מבי פ"ת, וסיימה עימה ב-0:0. אלמלא תצוגה מצוינת של לירן שטראובר, שגבר ב-4 עימותים של אחד על אחד עם שחקניו של גיא לוזון, מכבי גם היתה מפסידה.
בסוף העונה שטראובר מסיים חוזה, והוא לא מסתיר את רצונו להישאר במועדון. "בסיום העונה אני קודם כל אגש לשיחות עם מכבי", אמר היום שטראובר לאתר "המכבי.קום". "זה לא סוד שאני רוצה להמשיך לשחק במכבי עוד שנה או שנתיים, אני אוהב את המועדון, והוא מאוד חשוב לי".
בימים אלה מנסה שטראובר להוציא דרכון אירופאי. " זה לא סוד שאני מנסה להוציא דרכון", אומר השוער. "בכל מקרה הכוונה להוציא את הדרכון היא לא בגלל שאני רוצה לעזוב לחו"ל בעונה הבאה".
ג'ובאני רוסו, המחלים מפציעה, ביטל את יציאתו למשחק השלום בין שחקני כדורגל ישראלים ופלשתניאים לבין קבוצת ברצלונה, שיערך בברצלונה ביום שלישי. אבי נמני יהיה הנציג היחיד של מכבי, לאחר שגם איל ברקוביץ' ביטל את יציאתו.
"אני רוצה להישאר במכבי"
27.11.2005 / 19:48