אחרי הניצחון הגדול 0:4 על פנרבחצ'ה בליגת האלופות, מילאן ואנדריי שבצ'נקו היו רחוקים מלשחזר את אותה היכולת במשחק מול לצ'ה, שפתח את המחזור ה-13 בליגה האיטלקית.
המילאנזים עלו ליתרון מהיר בדקה השלישית משער של אנדרה פירלו מבעיטה חופשית, אבל קיבלו שער שיוויון מצער בדקה ה-67, כשאקסל קונאן ניצל חור בהגנה וכבש מקרוב. כשנראה היה שהקבוצות יפרדו בתיקו ומילאן תאבד שתי נקודות נוספות במאבק מול יובה, הגיע שער הניצחון של פיליפו אינזאגי בדקה ה-90. אינזאגי קיבל מסירה מפירלו והיה בנבדל, אבל השופט התעלם ומילאן יצאה מזה במזל עם שלוש נקודות.
במשחק נוסף שהתקיים הערב (שבת) נפרדו ליבורנו וקייבו בתיקו 0:0.
אינזאגי הציל את מילאן בדקה ה-90
26.11.2005 / 23:24