יו"ר איגוד השופטים, יעקב סנדלר, מינה ועדה בת ארבעה חברים בראשותו, לבחינת אירועי המשחק בין הפועל תל-אביב למכבי תל-אביב, שהתקיים ביום שני בהיכל נוקיה. הוועדה תצפה בקלטת המשחק ותבדוק את רמת השיפוט בו. האירוע המרכזי שיעסיק את הוועדה הוא כמובן המרפק שהכניס ג'יימי ארנולד לגילי מוסינזון, שעשה כמה פרובקציות מגעילות מצידו. השופטים בדרבי, סמי בכר, זיו רדומסקי ואסף אוברלנדר, כך נטען, לא היו צריכים להסתפק בעבירה הטכנית ששרקו נגד ארנולד, אלא להרחיק אותו מהמגרש.
ועדה מיוחדת תחקור את אירועי הדרבי
23.11.2005 / 14:22