אלן אייברסון שוב מסתבך. הגארד הכוכב של פילדלפיה מואשם כעת בתקיפה, לאחר שהסתבך בקטטה בוושינגטון ביולי. על פי התביעה, אייברסון ושומרי ראשו תקפו עובדים ואנשי צוות בבאר בבירה. אחד מהאנשים סבל מזעזוע מוח ונזק תמידי לעינו הימנית. גובה הסכום אותו מבקשת התביעה: 20 מיליון דולר.
המשפט עשוי להיפתח בחודש הבא, אולם ייתכן שיידחה.
כריסטי ואשתו עלולים לפרוש
דאג כריסטי, שהגיע מאורלנדו לדאלאס בתחילת העונה, עשוי לפרוש ולסיים את הרומן הקצר שלו (ושל אשתו המנג'סת) עם המאבריקס. זאת, בשל פציעה בקרסולו, שבגינה יחליט השחקן אם הוא רוצה לחזור למגרש. "הקרסול שלו בסדר אבל לא מאה אחוז", אמר בעלי הקבוצה, מארק קיובאן, "כך שהוא עדיין לא החליט. פרישה בהחלט באה מבחינתו בחשבון". לכריסטי חוזה לשלוש שנים, אבל רק 3.15 מיליון דולר מהשנה הראשונה בו מובטחים לו.
יוטה רוצה להיפטר מבוזר?
שמועות על מעבר של קרלוס בוזר המאכזב מיוטה עבור מייקל אולווקאנדי וטרוי הדסון או מארקו יאריץ'. מטרת הטרייד מבחינת הג'אז היא להוריד את נטל החוזה של בוזר הפצוע, ממנו נותרו כמעט 60 מיליון דולר, כשחוזהו של השחקן העיקרי בעסקה, אולוואקאנדי, יפוג בסוף העונה. הוא ממשיך לזכות לקיתונות של ביקורת מצד התקשורת האמריקאית.