בוב סורה, הגארד של היוסטון רוקטס, שנמצא ברשימת הפצועים של קבוצתו בעקבות ניתוח ברך שעבר, עבר ניתוח נוסף בגבו. הקבוצה אינה יודעת בשלב זה מתי ישוב לשחק. סורה, עם קריירה של עשר שנים ב-NBA, חוזר מעונתו הטובה ביותר, בה קלע 10.3 נקודות, קטף 5.5 ריבאונדים ומסר 5.2 אסיסטים ב-61 משחקים בעונה שעברה. ראפר אלסטון לא שיחק גם הוא מול דאלאס, משחק שלישי שהחמיץ, בגלל פציעה ברגל.
מיקאל פייטרוס, הגארד פורוורד של גולדן סטייט, ייעדר חודש בגלל קרע חלקי ברצועה בברכו הימנית. הוא נפצע במהלך משחק הניצחון על ניו ג'רזי - 97:100.
הטורונטו ראפטורס הציעו לג'ין קידי, בעבר מאמן פרדו, משרה של יועץ או מאמן ספסל. קידי אמר שאין לו דחף לאמן ב-NBA אבל "אני מוקסם מהאווירה ואשמח לשאת שם בתפקיד".
סורה עבר ניתוח, פייטרוס יחמיץ חודש
23.11.2005 / 12:34