מאמן אולימפיה לובליאנה, פינו גרדוביץ', פוטר מתפקידו. המאמן הקרואטי, שהובא על ידי קבוצת הרוכשים החדשה של הקבוצה, משלם את מחיר הפתיחה הצולעת של העונה והולך הביתה - עוזרו, דניס ביירמוביץ', ישמש כמחליפו הזמני.
גרדוביץ' הובא לאולימפיה על ידי הספונסר הראשי, "קבוצת מודול", כמחליפו של סאשו פיליפובסקי, מאמן שהתפתח באגודה ואמור היה להיות המאמן הראשי בשנים הקרובות. אולימפיה החליפה הקיץ כמעט את כל סגל השחקנים שלה. פתיחת העונה הזוועתית של האלופה הסלובנית (מאזן 5:3 בליגה האדריאטית ו-3:0 ביורוליג) היתה ככל הנראה הגורם המרכזי לפיטוריו.
לא ברור כיצד תפיע עזיבת המאמן על מעמדו של יותם הלפרין בקבוצה. הלפרין, שפתח טוב את העונה בקבוצה הסלובנית, זכה במשחקים האחרונים לדקות משחק רבות, כולל מספר משחקים בהם שותף 40 דקות מלאות.
גרדוביץ' פוטר מלובליאנה
21.11.2005 / 14:10