משחקי העונה בסקוטלנד השנה הם כבר לא מה שהיה פעם, לפחות מבחינתה של גלזגו ריינג'רס. סלטיק ניצחה הערב (שבת) במשחק העונה את הריינג'רס 0:3 ופתחה פער של 15 נקודות מגלזגו ריינג'רס, שמדורגת במקום הרביעי בלבד. זה היה ניצחונה השני של סלטיק על הריינג'רס ב-10 ימים, אחרי שניצחה 0:2 ברבע גמר גביע הליגה לפני שבועיים. אצל הריינג'רס, מעמדו של המנג'ר אלכס מקליש התערער ולא נראה שהוא ישאר במועדון עוד הרבה זמן.
ג'ון הארטסון כבש את השער הראשון לסלטיק בדקה ה-12. בובו באלדה ואיידן מקגידי סגרו עניין תוך 4 דקות בפתיחת המחצית השניה כשכבשו שני שערים נוספים.
לאור הנסיבות, משחק העונה האמיתי יתקיים ביום ראשון הבא ויפגיש בין סלטיק לשניה הארטס, לה יש 3 נקודות פחות.
סלטיק ניצחה את הריינג'רס גם בליגה
19.11.2005 / 17:58