אנדה רמת השרון טיילה עד עכשיו ביורוקאפ, אבל בליגת העל היא נלחמת בשיניים משבוע לשבוע והערב במחזור הרביעי היא ניצלה בנס מהפסד ראשון העונה מול הפועל חיפה/מוצקין.
האורחות מהצפון כבר הובילו 67:70 כשנותרו 15 שניות לסיום. אנדה יצאה להתקפה האחרונה במשחק ובנות חיפה/מוצקין, שיכלו לעצור את הרמת שרוניות בעבירה, ראו את דאנה נולאן קולעת שלשה מטורפת ומשווה ל-70:70 כדי לכפות הארכה. ההארכה הראשונה לא הסתיימה בהכרעה ומי שעשתה את זה בהארכה השניה הייתה פטרה אויהיי ההונגריה, עם סל ניצחון שני העונה, הפעם 3 שניות לסיום. רמת השרון ניצחה 83:85 ושמרה על מאזן מושלם.
קבוצה נוספת ששמרה על מאזן מושלם, אבל שיחקה משחק אחד פחות, היא בני יהודה שניצחה את מכבי אשדוד 83:89. קבוצתו של טל נתן, בנות רעננה/הרצליה, מדורגת במקום השלישי אחרי שהביסה את מתנ"ס תל כביר 57:86. מכבי רמת חן ניצחה בחוץ את אליצור חולון 65:79. הפועל ת"א הייתה אמורה להתמודד מול האלופה אליצור רמלה, שלא תשחק בסופו של דבר בליגת העל השנה.
אנדה רמה"ש ניצלה מעוד הפסד ליגה
14.11.2005 / 22:15