'ידיעות אחרונות' מפרסם הבוקר כי חלוץ נצרת עילית ז'וז'ה דוארטה יעבור בעונה הבאה למכבי חיפה במידה וקטן או קולאוטי יעזבו את הקבוצה. דוארטה, מלך שערי הליגה כרגע, ישמח לעבור לקבוצה גדולה ונראה כי זכות הראשונים על השחקן תהיה למכבי חיפה, וזאת הודות ליחסים הקרובים בין יעקב שחר לאבשלום נוריאל, בעל הבית בנצרת.
במידה ויניב קטן יעזוב לאחת הקבוצות בחו"ל שהביעו בו עניין, או שחיפה תוותר על שירותיו של קולאוטי, תחתים הקבוצה את דוארטה, בו מעוניינות למעשה כל קבוצות ליגת העל.
במידה וקטן או קולאוטי יעזבו - דוארטה ינחת בחיפה
31.12.2004 / 12:53