שחקני אימון הרשות של מכבי ת"א בכדורסל הבוקר, זכו לביקור מפתיע של שאראס שהגיע לזרוק יחד איתם לסל ולרוץ קצת. כזכור, אתמול לא הגיע שאראס לאימון בטענה שהוא חולה ולא מרגיש טוב, יומיים אחרי שבוקשי שיחק בתבוסה מול פזארו.
שאראס סיפר לנוכחים שהוא התחיל להרגיש קצת יותר טוב ואנשי מכבי ת"א נראו מחוייכים כאשר פיני גרשון הגיע לאימון עם מדחום. פיני אמר לסובבים אותו: "אם הייתי שאראס, הייתי מגיב בצורה יותר חמורה". מי שהגיע לאימון הוא החולה האמיתי, מוני פנאן, שמתוסבב כבר כמה ימים עם חום גבוה.
אתמול אמר שמעון מזרחי בנוגע לסיפור "לא צריך לעשות מזה סיפור וכמובן שאין שום קשר למה שקרה ביום חמישי". במכבי הכחישו שמדובר ב"מחלה דיפלומטית", אבל גורם במועדון טען ששאראס עצבני וקשה לו להתאמן במצבו.
נראה שלפחות לעת עתה, שאראס יגיע גם לאימון הערב והפרשה הנוכחית נרגעה.
שאראס הגיע לאימון מכבי
28.11.2004 / 11:10