קשר בית"ר ירושלים, עידן מליחי, לא רק איחר אתמול לאימון, אלא גם הפר את האיסור של המאמן אלי אוחנה לדבר בטלפון הסלולרי בכניסה לחדר ההלבשה. אוחנה זעם על מליחי: "יש לך חוצפה לבוא באיחור לאימון, לדבר בטלפון וגם לתרץ?". הוא נענש בהזמנת כל הקבוצה לארוחה.
המו"מ עם הבלם הברזילאי, פבריציו בנטו, תקוע. בבית"ר ירושלים מסרבים בשלב הזה להיענות לדרישותיו הכספיות, ונראה שאם הצדדים לא יתפשרו, בנטו לא יחתום. בית"ר ירושלים מתקשה להשיג את הכסף, בגלל שעדיין לא נמצאה קבוצה לבלם איברהים נדאלה.
פבריציו בנטו מתרחק מבית"ר
15.11.2004 / 8:40