דאגה במכבי חיפה ממצבו של הקשר ג'ובאני רוסו שגם אתמול לא התאמן. רוסו, הסובל מפגיעה ממושכת בגבו, קיבל אתמול זריקה ונצטווה לנוח מספר ימים. שלא לציטוט אומרים במועדון כי הבעיה של רוסו מורכבת ולא פוסלים היעדרות ממושכת. חיפה תתארח היום בפתח תקווה למשחק במסגרת גביע הטוטו מול הפועל המקומית. המאמן, רוני לוי, ייתן מנוחה לרוב שחקני ההרכב הראשון. הנהלת הקבוצה החליטה על מבצע מנויים לסיבובים השני והשלישי.
דאגה במכבי חיפה מקצב ההחלמה של רוסו
3.11.2004 / 9:19