המחזור החמישי בליגה הלאומית הושלם היום במשחק בין מכבי נתניה לעירוני רמה"ש, שהסתיים בתיקו 1:1. בעקבות התוצאה, עלתה נתניה למקום השלישי עם 9 נקודות כמו למכבי הרצליה, לה יחס שערים פחות טוב.
רמה"ש הייתה זו שעלתה ראשונה ליתרון משער של נימבה הקונגולזי בדקה ה-36. זו גם הייתה תוצאת המחצית. למזלה של נתניה, הזר הניגרי עבדול עזיז, הישווה בדקה ה-71 וקבע את תוצאת המשחק.
במשחק השלמה שהתקיים בליגה הלאומית נפרדו הפועל מג'דל כרום ובית"ר/שמשון בתיקו 1:1. שתי הקבוצות, שנועלות את הטבלה, לא מצליחות להשיג נצחון ראשון העונה ולעלות מעל לקו האדום. איתי לזריאן העלה את בית"ר/שמשון ל-0:1 בדקה ה-18. יאיר שימחון הישווה למג'דל כרום בדקה ה-51.
נתניה ורמה"ש נפרדו בתיקו 1:1
4.10.2004 / 20:41