השחקנים הבכירים בהפועל תל אביב, שהתבקשו לקצץ בשכרם, החליטו להודיע להנהלת הקבוצה כי אינם מוכנים לכל קיצוץ, אלא אם כן יקבלו תנאים מועדפים. שמעון גרשון, שביט אלימלך ויגאל אנטבי גיבשו הצעה, שלפיה יהיו מוכנים לקיצוץ של כ-10% בשכרם, אם החוזה של כל אחד מהם יוארך בשנתיים.
ספק אם ראשי הקבוצה יקבלו תנאי זה, מכיוון שהשלושה משתכרים כ-200 אלף דולר בעונה.
אחד השחקנים הבכירים אמר אתמול: "אין שום סיבה שנתפשר עם ראשי הקבוצה. חוזה צריך לכבד. כולנו מקצוענים והיינו שותפים להצלחות הרבות של הפועל תל אביב בשנים האחרונות. לרובנו יש עוד חמש עד שש שנים לשחק ונהיה מוכנים לקיצוצים רק אם יאריכו לנו את החוזים".
מרבית השחקנים שניסו לזכות בהארכת חוזיהם בתמורה לקיצוץ בשכרם - בקבוצות אחרות - לא הצליחו עד כה. רק ואליד באדיר הגיע לסיכום עקרוני בנוסח זה עם מכבי חיפה בתחילת העונה שעברה. אולם באדיר חזר בו מההסכם באמצע העונה.
בהפועל תל אביב מקווים שהשחקנים הבכירים פחות יסכימו לקצץ בשכרם.
מאמן הפועל תל אביב, גיל לנדאו, ממשיך לחפש שחקנים זרים. בימים הקרובים אמור להגיע לישראל לפחות חלוץ אחד מדרום אמריקה.
גרשון, אנטבי ואלימלך: נסכים לקיצוץ בשכר תמורת הארכת החוזה
דורון ברגרפרוינד
7.9.2004 / 9:57