איגביני יעקובו חזר הערב לכבוש במדי נבחרת ניגריה, ששיחקה הערב את משחקה הרביעי במסגרת מוקדמות מונדיאל 2006 באפריקה. ניגריה התארחה היום בזימבבואה וניצחה 0:3 את הנבחרת המקומית שדורגה שנייה בבית ערב המחזור.
ג'וליוס אג'אווה העלה את הניגרים ליתרון מוקדם כבר בדקה הרביעית וג'וזף אנקאהירה קבע 0:2 בדקה ה-27. 5 דקות מפתיחת המחצית השניה נשרק פנדל לזכות ניגריה. איגביני יעקובו התכבד לבעוט, דייק וקבע את תוצאת המשחק, 0:3 לניגריה. שוערה של בני סכנין אנרג'י מוראמבדורו היה בסגל של נבחרת זימבבואה אבל נשאר על הספסל.
ניגריה מובילה כעת את הבית שלה עם 9 נקודות מ-4 משחקים. אנגולה תוכל לצמצם את הפער ממנה לנקודה בלבד אם תנצח הערב את רואנדה.
שער לאיגביני בניצחונה של ניגריה על זימבבואה
5.9.2004 / 18:41