השחיינית אניה גוסטומלסקי, היתה היום הישראלית הראשונה שהצטרפה למעגל התחרויות באולימפיאדת אתונה. לאחר האכזבה של ורד בורוכובסקי אמש, גם גוסטומלסקי נכשלה במקצה ה-100 מטרים גב כשסיימה את המקצה שלה במקום החמישי בזמן של 1:04.06 דק', רחוק 12 מאיות משיאה האישי (והישראלי) העומד על 1:03.94 דק', תוצאה שלא תספיק לה לחצי הגמר.
גוסטומלסקי ידעה מראש שהסיכוי שלה לחצי גמר הוא לא גדול. "אצטרך להוריד לפחות שניה וחצי מהזמן האישי שלי וקשה לי לראות את זה קורה", אמרה לפני התחרות.
אניה תחזור לבריכה מחר כשתתמודד במקצה ה-200 חופשי ותנסה אולי שם להעפיל לחצי הגמר. מקצים נוספים בהם תשתתף גוסטומלסקי במוקדמות: 200 גב, 50 חופשי ו-100 חופשי.
גם גוסטומלסקי כשלה בבריכה
15.8.2004 / 10:36