בני יהודה קיימה הערב את משחקה השני במחנה האימונים שלה בהולנד וניצלה את היכולת החלשה של יריבתה הרגהספורט, כדי להתפרק עליה ולהביס אותה בתוצאה 0:12.
הקבוצה מהליגה השלישית בהולנד לא היוותה יריב ראוי בשום פרמטר לזהובים, שלא הפסיקו לכבוש. השערים חולקו שווה בשווה בין שתי המחציות כאשר בכל אחת מהן בני יהודה הבקיעה 6 שערים. משה ביטון הוביל את מבקיעי בני יהודה עם 4 כיבושים. החלוץ הארגנטינאי מאורו באנארי ואסי בלדוט כבשו צמד כל אחד. שאר המבקיעים: מור גולן, מטה באטורינה, איבן מרוסלבאץ ועוז ראלי.
מאמן הקבוצה ניצן שירזי אמר בסיום לאתר הרשמי של הקבוצה: "המשחק הזה היה ביזבוז זמן. מבחינתי זה היה אפילו פחות מאימון. ביום רביעי נשחק מול יריבה רצינית יותר".
בני יהודה חגגה על עוד קבוצת חובבים הולנדית
26.7.2004 / 23:44