מסתבר שהיוונים הרבה יותר רגועים בעקבות הזכייה הנדירה של נבחרת הכדורגל שלהם ביורו 2004. אם לפני היורו, רבים מהיוונים חשבו שאירוח המשחקים האולימפיים באוגוסט הוא מיותר ולא יצליח, אז היום רובם חושבים אחרת, כך לפחות מפורסם בעיתונות המקומית.
בסקר שערך העיתון "אלפרותיפיה" נקבע כי 85% מהיוונים תומכים באירוח המשחקים, שיחלו ב-13 לאוגוסט. 18.4% מתוכם מודים שבעבר הם חששו מהרעיון וחשבו שהמשחקים לא יצליחו.
לעומת זאת, עדיין אפשר למצוא כמה נתונים מודאגים בתוצאות הסקר. 57.1% מהמשתתפים לא ממש יודעים מתי מתחילה האולימפיאדה, כנראה שהם ילמדו את זה על בשרם, כשהם ינסו לתפוס אוטובוס לעבודה החל מה-13 באוגוסט. 91.2% הודו כי עדיין לא קנו כרטיס לאף אחת מהתחרויות באולימפיאדה. זה כנראה מסביר את העובדה כי חודש לפני המשחקים נותרו למכירה עדיין 5.3 מיליון כרטיסים לתחרויות השונות.
עכשיו היוונים בטוחים בהצלחת האולימפיאדה
12.7.2004 / 16:25