וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נוסעים לברזיל

תומר ארצי

18.5.2003 / 16:37

תלמידות ויצ"ו הדסים אבן יהודה ותלמידי קריית שרת חולון יצאו לברזיל ביום רביעי אחה"צ לאליפות הISF בכדורסל

עונת הכדורסל בארץ על סף סיום אבל בויצ"ו הדסים וקריית שרת חולון מתכוננים לדובדבן שבקצפת, נבחרות הכדורסל תלמידות הדסים ותלמידים מחולון נוסעות ביום רביעי לברזיל לייצג את ישראל באליפות העולם בכדורסל לתלמידים עד כיתה י"א.
בראש המשלחת של 40 שחקנים שחקניות ומלווים יעמוד מפקח החנ"ג של מחוז דרום דניאל ארץ קדושה ומנהלי בתי הספר מחולון ישראל כץ ומהדסים אמנון איתן.
לשחקני שתי הנבחרות יהיה זה סיום מתוק לעונה קשה, בקריית שרת יהיה זה כדי להמתיק את ירידת נבחרת בית הספר מליגת העל ובהדסים הנסיעה היא פיצוי למפח הנפש של ההפסד בגמר ליגת העל.
ההכנות של שתי הקבוצות כבר לקראת סיום, בהדסים הוסיפו מאמן כושר לצוות המקצועי בתקופה האחרונה והחלו מתאמנים פעמיים ביום וגם בחולון לאחר סיום עונת הכדורסל בנוער ונערים הרימו הילוך כדי להגיע לברזיל בשיא הכושר.
במסגרת ההכנות התרחב שיתוף הפעולה בין שני בתי הספר, הקבוצות נפגשו למספר הרצאות הכנה שדנו בבטחון המשלחת, ברזיל הארץ המארחת ואף הכינו קטע בידור משתוף אותו יציגו במהלך אחד הערבים של האליפות.
הטורניר עצמו יחל בברזיל ביום ראשון כאשר בבית המוקדם יפגשו החולונים את נבחרות אירלנד ואיטליה והדסים יתמודדו נגד אוסטריה ופורט ריקו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully