הפועל תל אביב תבעה כ-400 אלף שקלים ממכבי תל אביב, הבורר דחה

האדומים טענו כי מגיעה להם מחצית מההכנסה של רשת הביטחון על הדרבי בשנה שעברה בגביע המדינה. תביעתם נדחתה, משום שכלל לא נמכרו כרטיסים למשחק (שהתקיים מול יציעים ריקים), והוטלו עליהם הוצאות בסך 8,000 שקלים

17/01/2022
תקציר: ריאל מדריד - סראגוסה 69:94 (ספורט1)

המוסד לבוררות של איגוד הכדורסל דחה תביעה שהגישה הפועל תל אביב נגד מכבי תל אביב על סך 403,500 שקלים. האדומים דרשו לקבל מחצית מההכנסות בדרבי ששוחק לפני שנה במסגרת רבע גמר רביע המדינה, ובו הצהובים אירחו אותם ללא קהל בהיכל מנורה מבטחים.

התובעים הסתמכו בטענתם על כספי רשת הביטחון, שהעניקה המדינה בתקופה שבה מגיפת הקורונה הביאה לסגירת המגרשים וגרמה לאובדן הכנסות משמעותי לקבוצות הספורט. על פי חישוב שביצעו בנוגע לכספים שקיבלו הצהובים במשך השנה, זה היה החלק היחסי למשחק הספציפי, אולם הבורר עו"ד אסף הדסי דחה לחלוטין את התביעה - וגם הטיל על הפועל תל אביב לשלם הוצאות בסך 8,000 שקלים פלוס מע"מ על הוצאות הנתבעת (5,000) והבוררות (3,000).

עוד בוואלה!

גמר גביע המדינה בכדורסל וחצאי הגמר יתקיימו במועדם

לכתבה המלאה
"אין לחלק הכנסות וירטואליות". ז'יז'יץ' בדרבי המדובר בהיכל השומם(צילום: אודי ציטיאט, .)

בדבריו הבהיר הבורר כי "אין לחלק הכנסות וירטואליות", וכי החלוקה היחידה שיכולה לבוא בחשבון היא ממכירת כרטיסים - שכאמור, כלל לא התבצעה באותו משחק. הוא קיבל את טענתה של מכבי תל אביב, כי בנושא חלוקת הכנסות לא מובאים בחשבון ספונסרים ותמיכות ממשלתיות ועירוניות, אלא רק כרטיסים. בנוסף, כתב הדסי, קיום המשחק או ביטולו לא היו משנים את גודל מענק התמיכה שקיבלה מכבי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully