בית"ר ירושלים על החשד לעבירת מין נגד משה חוגג: "לא מוסיף כבוד"

אחרי שהותר לפרסום כי בעלי המועדון חשוד בעבירות מין, שכוללות בין היתר בעילה אסורה בהסכמה ובסחר בבני אדם, בבית"ר טוענים: "אנחנו לא קופצים למסקנות, נמתין לראות לאן החקירה תוביל"

03/12/2021
בווידאו: פרומו לתחקיר חדשות 13, על הקשר בין סוכן הדגמניות עמרי יערי למשה חוגג (צילום: חדשות 13)

עוד יום קשה לבית"ר ירושלים: היום (שישי) ב-13:00 בצהריים הותר לפרסום כי בעלי המועדון משה חוגג חשוד, בין היתר, בעבירות מין שכוללות בעילה אסורה בהסכמה וסחר בבני אדם. החשדות נגד חוגג עלו לאחר שלמשטרה הגיעו סרטונים ממצלמות נסתרות מדירה במרכז הארץ, שם רואים צעירות במצבים אינטימיים עם מקורבים לחוגג.

גורמים בבית"ר ירושלים אמרו היום על הפרסום: "הסעיפים הללו כבר הגיעו אלינו גם תחת צו איסור פרסום, אך מדובר בחשדות ולא מעבר לכך בשלב הזה. אנחנו לא קופצים למסקנות, נמתין לראות לאן החקירה תוביל, אך ברור שכל הפרסומים האלה לא מוסיפים כבוד למועדון".

כאמור, עבירות המין החמורות שבהן חשוד איש העסקים הן איסור צריכת מעשה זנות מקטין, החזקת מקום לשם זנות, פרסום והצגת תועבה, בעילה אסורה בהסכמה, הבאת אדם לידי מעשה זנות, הבאת קטין לסמים מסוכנים, איסור אלכוהול לקטינים, מעשה סדום, סחר בבני אדם, מעשה מגונה, גרימה לעזיבת המדינה לשם זנות, הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות.

עוד בוואלה!

צריכת זנות מקטין ומעשה סדום: עבירות המין החמורות שבהן חשוד משה חוגג

לכתבה המלאה
עוד יום בהיסטוריה של בית"ר ירושלים. חוגג(צילום: קובי אליהו)

החשדות החמורים נגד חוגג עלו לאחר שלמשטרה הגיעו סרטונים רבים ממצלמות נסתרות מדירה במרכז הארץ, שם רואים צעירות במצבים אינטימיים שהתארחו בדירה עם מקורבים לחוגג. בנוסף, כמה נשים הגיעו ליחידה הארצית לחקירות הונאה וטענו כי חוגג פגע בהן מינית ואף ניסה לכפות את עצמו עליהן. על פי פרסום של ברוך קרא בחדשות 13, דוגמנית מוכרת טענה כי בעלי בית"ר ירושלים ניסה לכפות עצמו עליה. אותה דוגמנית סיפרה לפני כמה שנים לבעל סוכנות הדוגמנות שמייצג אותה, וכן לכמה ממקורביה על האירוע, בסמוך למועד בו קרה, כשהייתה רק בת 17.

בתחקיר של חדשות 13 פורסם עוד כי חוגג ניצל לכאורה דוגמניות, הטריד מינית - וכל זאת תוך טיוח של בעל סוכנות הדוגמנות ITM עמרי יערי, שעמד עמו בקשר עסקי הדוק. עוד נטען כי עובדת בסוכנות שביקשה תשובות בנושא, הושתקה והורחקה. בתחקיר התקיים ריאיון עם דניאל כהן, לשעבר מנהלת המחלקה הבינלאומית של הסוכנות. היא תיארה כיצד בעל סוכנות הדוגמנות יערי נהג לקיים קשרים עסקיים עם חוגג, במסגרתם דוגמניות מהסוכנות הצטרפו לבעלי בית"ר ירושלים בנסיעות ובאירועים שונים, על תקן "פקידות".

אחת הדוגמנית סיפרה כי חוגג נכנס לחדר במלון שבו שהתה, ניסה לבצע בה אקט מיני והיא התנערה ממנו. היא לא התלוננה במשטרה על המקרה. חוגג הכחיש את הטענות לחלוטין, כשלטענתו כל מה שהתרחש באותו מלון היה בהסכמה מלאה. לטענתו, יש לו ראיות התומכות בגרסה שלו, כולל בדיקת פוליגרף שביצע באופן פרטי, בחקירה הציג חוגג לחוקרים סרטונים, אך אלו לכאורה עלולים לסבך אותו יותר מאחר ותיעד את הצעירה במצב אינטימי.

סוכן הדוגמניות שסיפר על האירוע, היה בקשרים עסקיים עם חוגג ופנה אתמול בלילה לבית המשפט כדי לקבל צו איסור פרסום על פרטים נוספים בפרשה, המונעים את פרסום התחקיר המלא שביצעו בחדשות 13.

חוגג מסר לחדשות 13 בתגובה: "מעולם לא הטרדתי תקפתי או כפיתי את עצמי על אף אישה ובהכרח הטענות שהועלו אינן נכונות. עצם הטענה מקוממת שכן אין דבר מתועב יותר בעיניי מלכפות קשר על אישה. בדיקת פוליגרף שעברתי מוכיחה זאת מעל לכל ספק. בידי גם ראיות ברורות נוספות המוכיחות את גרסתי, אך מטעמי צנעת הפרט לא חשפתי אותן לתקשורת. תזמון הפרסום לא מקרי. בשנים האחרונות אני נתון למסע הכפשות וסיפורי בדים מגורמים אינטרסנטיים. לאחרונה מסר לי אדם המנסה לסחוט ממני כספים זה זמן, שאם לא אשלם לו ארבעה מיליון וחצי דולר דמי סחיטה - יתפרסמו טענות אלו ממש. סירבתי אין לי מה להסתיר".

חוגג ואוחנה. בית"ר בסכנת ירידה ובמצב כלכלי רע(צילום: לילך וייס)

יש לציין ולהזכיר שעוד לפני שנעצר הודיע חוגג כי הוא עוזב את בית"ר ירושלים ומעבירה לידי נאמן, עו"ד יצחק יונגר, במטרה לצמצם הוצאות ומציאת רוכש בהקדם. חוגג השאיר את בית"ר בשלב זה במצב מקצועי וכלכלי רע והקבוצה נמצאת בסכנת ירידה לליגה הלאומית.

מעבר לכך, בשל קושי הנוגע להכנסות המועדון והערבויות שהפקיד הבעלים בבקרת התקציבים של ההתאחדות לכדורגל, המועדון צפוי למכור ו/או לשחרר שחקנים בינואר הקרוב וכתוצאה מכך להיחלש משמעותית, כאשר בשלב זה היחידים שמוכנים לקחת את הקבוצה לא מוכנים לשלם לחוגג עבורה, אלא רק לקחת את ההתחייבויות עליהם. נכון ליום מעצרו דרש חוגג מעל 30 מיליון שקלים עבור מכירת הקבוצה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully