"אני מעיר על זה פעם אחת וזהו": ארווין קומאן נכנס לעניינים בבית"ר ירושלים

המאמן מרוצה מהרצינות של השחקנים, אך העיר להם באימון: "אתם לא מרוכזים, כל פעם ששחקן לא מרוכז קורים דברים לא טובים". במועדון הודו: "גם אם נביא זרים ברמה שבוע לפני הליגה נהיה מרוצים"

07/07/2021
אימון הבכורה של ארווין קומאן כמאמן בית"ר ירושלים (דוברות בית"ר ירושלים)

לאחר אימון כפול אתמול (שלישי), יזכו היום שחקני בית"ר ירושלים ליום חופש, כאשר הובהר להם כי בשבוע הבא יתקיימו עוד מספר אימונים כפולים עד היציאה למחנה באוסטריה. המאמן ארווין קומאן מרוצה מהרצינות של שחקניו, אך אתמול העיר לחלקם במהלך אימון הבוקר: "אתם לא מרוכזים, כל פעם ששחקן לא מרוכז קורים דברים לא טובים. אני מעיר על זה פעם אחת וזהו, לא רוצה שזה יחזור".

עוד בוואלה!

זה לא ייגמר אם לא תספר: משה חוגג חייב לנהל את בית"ר בשקיפות

לכתבה המלאה
הצעות הוגשו לבלם, חלוץ, קשר אמצע וכנף. חוגג(צילום: דני מרון)

הקבוצה הגישה בימים האחרונים הצעות למספר שחקנים בעמדות הבלם, החלוץ, קשר אמצע וכנף, אך עד עתה לא הגיעה לידי הבנות עם אף שחקן. חלק מהשחקנים לא מתלהבים להגיע לישראל, עם אחרים ישנם פערים כספיים, כאשר בבית"ר ירושלים מאמינים שבסופו של דבר, עד לתחילת הליגה, יהיו לקבוצה לפחות שני זרים חדשים. במועדון טוענים כי שחקנים דורשים סכומים כפולים ממה שהרוויחו על מנת להגיע לישראל וכי בתקופה הקרובה סגלים בחו"ל ידוללו וייפתחו אופציות נוספות: "הליגה נפתחת בעוד יותר מחודש וחצי, גם אם נביא זרים שבוע לפני הליגה, אבל כאלה ברמה שאנחנו מצפים, נהיה מרוצים", אמרו במועדון.

הנבחנים בקבוצה - יהב אפריאט, עומר לקאו, איתי לוי ואופיר בנבנישתי, אמורים לצאת למחנה האימונים, שרק לאחריו תתקבל ההחלטה לגביהם. עדיין לא ברור אם כל הארבעה יסכימו לצאת או שחלקם יעדיפו להמשיך להתרשמות במקום אחר. ההערכה היא כי בסוף מחנה האימונים שניים מבין הארבעה יוחתמו על מנת לעבות את הסגל. ללא קשר, ייתכן כי זר או שניים יגיע להתרשמות במחנה, לאחר שסוכני שחקנים מחו"ל יצרו קשר עם המועדון והציעו להגיע עם השחקנים לאוסטריה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully