וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מעצרו של המנכ"ל החשוד בעבירות מין הוארך עד יום ראשון

עודכן לאחרונה: 14.5.2021 / 14:08

בית משפט השלום האריך גם את צו איסור הפרסום על פרטי המקרה. עורכי דינו: "מדובר בתלונה שהוגשה ממניעים זרים, רק בשל סירובו של מרשנו להעסיקה במועדון. אין תשתית ראייתית למכלול התלונה"

בית משפט השלום האריך היום (שישי) את מעצרו של המנכ"ל החשוד בעבירות מין על רקע סחיטה. המעצר הוארך עד יום ראשון ויש צו איסור על פרטיו עד יום שישי הבא, כאשר החשוד צפוי להגיע להארכת מעצר נוספת בערב החג.

כזכור, המנכ"ל נעצר אתמול אחרי שנחקר במשך שעות ארוכות ובסופו של דבר הובא בפני שופט. במועדון בו עובד המנכ"ל עדיין לא הגיבו למעצר ולא ברור מה הבעלים של הקבוצה יעשה, אך בסביבתו האריכו שבשל המעצר, ייצא המנכ"ל לחופשה כפויה.

רענן עמוסי עורך דין. יחצ, אתר רשמי
עורכי הדין רענן עמוסי ומורן סעדון/אתר רשמי, יחצ

עורכי דינו רענן עמוסי ומורן סעדון התייחסו למקרה ואמרו: "מדובר בתלונה שהוגשה ממניעים זרים, רק בשל סירובו של מרשנו להעסיקה במועדון. התיק נחקר למעלה מ-10 ימים, ולמרות שהתבקשה הארכת מעצר לתקופה של 10 ימים, המעצר הוארך רק עד יום ראשון. בית המשפט הנכבד קובע, כי אין תשתית ראייתית למכלול התלונה וקיימות ראיות התומכות בגרסת מרשנו".

הפרשה התפוצצה בתחילת החודש, כשמתנדבת בקבוצה התלוננה במשטרה על עבירות מין שביצע בה כביכול המנכ"ל. לטענתה, הבכיר ידע על רומן שניהלה עם אחד השחקנים ולחץ עליה שתקיים עמו יחסים תוך כדי איומים.

לטענת המתלוננת, המנכ"ל ידע על רומן שניהלה עם אחד משחקני הקבוצה ואיים עליה כי אם לא תקיים עמו יחסים יחשוף את הרומן, כאשר הכדורגלן איתו נוהלה מערכת היחסים - נשוי.

  • עוד באותו נושא:
  • מנכ"ל
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully