מכבי חיפה: סוכמה עקרונית עסקת השאלתו של סקו טורה לקרית שמונה

קשר מכבי חיפה יעבור לקבוצה של קובי רפואה אחרי הסגר, גודסוויי דוניו על סף סיכום בשורות הירוקים, שינסו לפתור את המכשולים בעסקת טואטחה. תאי בריבו נמצא על הכוונת במקרה ששועה יעזוב

24/09/2020
תקציר: מכבי חיפה - קייראט 1:2 (ספורט 1)

השאלתו של סקו טורה ממכבי חיפה לעירוני קרית שמונה סוכמה עקרונית והשחקן צפוי להצטרף לקבוצה של קובי רפואה אחרי תום הסגר.

כזכור, בחיפה כבר קיבלו החלטה עקרונית להוציא להשאלה נוספת את הקשר הצעיר וכעת סוכמו כל הפרטים כאשר נותרה רק חתימה רשמית. בקרית שמונה מעריכים מאוד את טורה ורפואה משוכנע שהשחקן הצעיר יתרום רבות לקישור שלו.

מי שיצטרף לחיפה ככל הנראה יהיה גודסוויי דוניו. בחיפה מעריכים שהחלוץ הגנאי שמשתייך לנורשילנד יחתום בקבוצה לאחר שרוב פרטי העסקה נסגרו. בבדיקת הקורונה החוזרת שערך החלוץ יוג'ין אנסה הוא נמצא שלילי, כך שמלבד באסל שעבאן כל שחקני הקבוצה שליליים.

עוד בוואלה!

במכבי חיפה מעריכים שגודסוויי דוניו יחתום בקרוב. משפחת שועה במסר

לכתבה המלאה
ישתפשף בקרית שמונה. סקו טורה(צילום: שלומי גבאי)

מלבד דוניו, בחיפה יתמקדו כעת בניסיון לסגור את עסקת טאלב טואטחה. כידוע, המכשול העיקרי בשלב זה הוא הדרישה של לודוגורץ לדמי העברה עבור מגן. בנוסף, גם בין השחקן לחיפה קיימים פערים. אגב, לטענת אנשי לודוגורץ, בשיחות עם אנשי חיפה הבהיר טואטחה שהוא מוכן לחזור לארץ לחיפה ובשלב זה לא רוצה לחזור לקבוצות אחרות בישראל.

בנוסף, אם ירדן שועה אכן יעזוב, בחיפה יצרפו שחקן התקפה ישראלי נוסף כשבראש הרשימה של ברק בכר נמצא תאי בריבו חלוצה הצעיר של מכבי פתח תקוה.

  • מכבי חיפה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully