"החוק וההנחיות לא מבדילים בין ערן זהבי לבין כל תושב אחר ביישוב"

במועצה מקומית סביון לא אהבו את המתקפה של שי זהבי: "לא ייתכן שמגיעות תלונות חוזרות ונשנות וראש המועצה לא יפעל בנושא. המועצה תפעל בכל הכלים נגד אלה שיפעלו בניגוד לחוקים ולהנחיות. המשפט 'קחו אותו כבר מכאן' לא נאמר בשום שלב כמובן"

12/09/2020
בווידאו: ערן זהבי יוצא מתחנת מסובים בתום חקירתו (באדיבות: one)

בפוסט שהעלתה הבוקר (שבת) שי זהבי, אשתו של ערן זהבי שנעצר אתמול על ידי המשטרה, היא תקפה בין היתר בחריפות את ראש מועצת סביון מוטי לנדאו. כעת, במועצה המקומית החליטו להשיב אש.

"כפי שאומרת אשתו של ערן, שי זהבי, שוטרים הגיעו פעמים רבות בתקופה האחרונה בעקבות תלונות של שכנים", נמסר ממועצה מקומית סביון. "מבדיקת המועצה התלונות הגיעו מהסביבה הקרובה והרחוקה לביתו, ומכך שלא ניתן להתעלם מתלונות חוזרות ונשנות אלו.

אין צורך להסיט את הדיון לסטיגמות או התנכלות אישית על מנת להתחמק מאחריות. תפקידו של ראש המועצה להיות קשוב לתושביו. לא ייתכן שמגיעות תלונות חוזרות ונשנות וראש המועצה לא יפעל בנושא. תפקידו לא לחרוץ את דינו אלא לוודא שהעניין מטופל על ידי הגורמים המקצועים וכך היה. גם מסיבות ואירועים אחרים שהפרו הנחיות או את מנוחת השכנים קיבלו את התערבות המועצה.
המשפט "קחו אותו כבר מכאן" לא נאמר בשום שלב כמובן.

דווקא בימים אלה, כאשר מדינת ישראל כולה נמצאת בימים דרוכים ועושה מהלכים כואבים למניעת הדבקה, אירועים כאלה הם שעלולים לגרום להפצה המונית ולעליית תחלואה חמורה בסביון. החוק וההנחיות לא מבדילים בין ערן זהבי לכל תושב אחר ביישוב. מידת הפרסום אינה מהווה כל הצדקה להפרעה או פגיעה מכל סוג בקהילה. מועצת סביון תפעל בכל הכלים נגד אלה שיפעלו בניגוד לחוקים ולהנחיות".

עוד בוואלה!

שי זהבי: "מסיבה ענקית לא הייתה פה, השוטר בא במטרה לעצור את ערן זהבי"

לכתבה המלאה

הפוסט של שי זהבי

כתבנו לירן לוי מוסר כי גורמים במשטרה הגיבו לטענות: "לא הייתה אלימות של השוטרים כפי שמתארת רעייתו של זהבי. השוטר ביקש ממנו ת.ז וזהבי סירב להציג. גם אם השוטר יודע מי זה ערן זהבי, הוא לא אמור לדעת בעל פה את מספר תעודת הזהות שלו, וערן היה צריך להיענות לבקשה של השוטר ולמסור לו תעודת זהות"

  • ערן זהבי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully