צפו בניסנוב מצהיר: "מי שיחזיר את הלוואת הבעלים, יקבל את הפועל תל אביב"

אחד מבעלי הפועל תל אביב הכריז בסרטון שצולם מחוץ לביתו כי יעביר את זכויות הניהול תמורת 10 מיליון שקל. מאור בוזגלו תובע את המועדון

02/09/2020
שרון ניסנוב מצהיר שימכור את הפועל תל אביב תמורת פחות מ-12 מיליון שקל (התקבל בווטסאפ)

אחד מבעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב הודיע הלילה (רביעי) כי יעביר את הקבוצה לידי כל אדם אשר יעביר לו כ-10 מיליון שקל, אותו סכום שנלקח כהלוואת בעלים כשהוא ואחיו איציק רכשו את הקבוצה. בסרטון שצולם מחוץ לביתו, הבהיר ניסנוב כי הוא יטפל בחובות לפיפ"א, ובכל ההוצאות הנלוות. הסרטון צולם על ידי אוהדים של הפועל תל אביב שהגיעו למחות מחוץ לביתו של הבעלים.

מוקדם יותר הגיש מאור בוזגלו תביעה בסך של כ-2 מיליון שקלים נגד הפועל תל אביב. השחקן שחוזהו בוטל על ידי המועדון בגלל "כוח עליון", פנה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל באמצעות בא כוחו עו"ד שיא אליאס ומבקש עתירה לאכיפת ההסכם, כולל סעדים זמניים, תשלומי שכר, פנסיה ופיצויים כספיים.

עוד בוואלה!

הקשר הצעיר עמית מאיר נמכר מהפועל תל אביב למכבי פתח תקוה ב-250 אלף שקלים

לכתבה המלאה
שלט שהציבו אוהדי הפועל תל אביב מחוץ לביתו של ניסנוב(צילום: אתר רשמי, התקבל בווטסאפ)
צילום: התקבל בווטסאפ(צילום: אתר רשמי, התקבל בווטסאפ)
גם הרכב נלקח. מאור בוזגלו(צילום: סוכנות ג'יני)

בין השאר מבקש בוזגלו שהבורר יורה להפועל תל אביב להעניק לו את הטיפול הרפואי המתאים בעקבות הפציעה איתה סיים את העונה הקודמת ולאפשר לו לחזור לאימונים לאחר מכן. כמו כן, הוא מצפה לקבל חוב על עונת המשחקים הקודמת בסך 65,677 שקלים וכמובן את 12 המשכורות לעונה הנוכחית.

בכתב התביעה נטען כי הפועל תל אביב הפכה את בוזגלו ל"עבד של ממש הסר לכל מרותה, תוך שאיננה בוחלת בשום אמצעי ובכלל זה, פוגעת באופן מתמשך, קשה ואנוש בכושרו המקצועי, בין השאר, עת היא מונעת ממנו טיפולים רפואיים כמצופה ומתחייב מכל מועדון כדורגל סביר. היא אף ביטלה חד צדדית את החוזה עמו בניגוד לכל דין, תוך הפרה יסודית ובוטה של תנאי העסקה של התובע ובכלל זה אי תשלום שכר עבודה שמגיע לתובע, הרעת תנאים חמורה, התנהגות בחוסר תום לב, אי מתן בית מגורים ו/או רכב (לקחה את הרכב המגיע לו לפי ההסכם)".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully