איגוד הכדורסל: "הליגות הלא מקצועניות יוחזרו לפעילות"

באיגוד הצהירו שיודיעו למשרד הבריאות ומשרד הספורט שאין סיבה למנוע את החזרה. עמירם הלוי נבחר לקדנציה שלישית כיושב ראש האיגוד

חשבון הטוויטר של מכבי תל אביב בכדורסל

הנהלת איגוד הכדורסל שקיימה היום (רביעי) ישיבה במערכת הזום, בחרה פה אחד את עמירם הלוי לתפקיד יו"ר האיגוד. זו הקדנציה השלישית של הלוי התפקיד. בראשונה החליף את דני חלוץ שהתפטר וזו הפעם השנייה שההנהלה בוחרת בו אחרי בחירות. שמעון מזרחי ימשיך להיות מ"מ בכיר ליו"ר האיגוד. עודד נחמן ימשיך בתפקיד גזבר האיגוד. נציגי האיגוד בוועד האולימפי יהיו נאור גלילי, שמעון מזרחי ועמירם הלוי, נציגי האיגוד במנהלת ליגת העל לגברים נאור גלילי ועודד נחמן, במנהלת הנשים לירון כהן ומאיר אליהו.

בנוסף בחרה ההנהלה את ראשי הועדות השונות. נאור גליל יו"ר ועדת כספים, אורה גלזר יו"ר זמנית בועדת נשים, עמוס פרישמן יו"ר הועדה המקצועית, אורי צבעוני יו"ר ועדת מנהל ומכרזים, עו"ד בוקי כצמן יו"ר ועדת תקנון, טאלי קריאף יו"ר ועדת שיווק ומיתוג, נסים רון יו"ר ועדת ארגון, נסים אטרקצ'י יו"ר ועדת מגזר ופריפריה, רון וורוטיצקי יו"ר ועדת ליגות נמוכות, אילן קובלסקי בוועדת 3 על 3.

אחרי בחירתו מסר הלוי: "אני מודה להנהלת איגוד הכדורסל על האמון. אני מבטיח להמשיך ולעשות הכל כדי לקדם את הכדורסל בישראל. אלו ימים לא פשוטים לכולם, אבל אנחנו חושבים ועומלים על הדרך להחזיר את הילדים והנוער למגרשים במהירות האפשרית. אנחנו חושבים שתרבות הספורט חשובה לא פחות מכל דבר אחר וכמובן שנעשה זאת מבלי לסכן אף אחד. בשנים האחרונות הבאנו לא מעט אירועים בינלאומיים לארץ וגם השנה היינו אמורים לארח שני אירועים יוקרתיים, מוקדמות אליפות אירופה 3 על 3 ואליפות אירופה לנשים עד גיל 20 דרג ב'. נמשיך לעשות כל מאמץ כדי להביא לארץ אירועי כדורסל ונמשיך להפיק אותם ברמה הגבוהה ביותר".

עוד בוואלה!

המותג שכובש את השוק: סל מוצרי הטיפוח לשימוש ביתי שאת חייבת להכיר

לכתבה המלאה
קדנציה שלישית. עמירם הלוי (צילום: קובי אליהו)

בנוסף החליטה הנהלת האיגוד להחזיר את הפעילות לכל הליגות הלא מקצועניות הקשורות לאיגוד הכדורסל, ומנכ"ל האיגוד יעקב בן שושן מסר: "אנחנו מתכוונים להודיע למשרד הספורט ומשרד הבריאות שאין שום סיבה לא להחזיר את השחקנים שלנו לאימונים באופן מידי ובהתאם להנחיות ואם נקבל תשובה שלילית מישהו יצטרך להסביר את דעתו. בניגוד לתפילה, בה יכולים להגיע בכל יום ולכל תפילה 19 אנשים שונים, קבוצת כדורסל היא הומוגנית, השחקנים בה והצוות אינם מתחלפים. אנו רואים חשיבות עליונה בפעילות גופנית לשחקנים, בעיקר לשחקנים הצעירים ובהמשך לסיום העונה על המגרשים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully