נו, לפחות הוקטנה הזליגה של התכנים מערוץ הספורט לאחיו שבתשלום (5 פלוס). לאחר שצופי הטלוויזיה בארץ החמיצו את המפגש המעניין בין ליברפול למנצ'סטר סיטי, הגיעו חברת JCS (מפעילת ערוץ הספורט וחמש פלוס) והמועצה לשידורי כבלים ולוויין להסכמה, שתאפשר לאוהדי הכדורגל בארץ לראות את המשחקים.
החלוקה המדויקת טרם נקבעה, אבל חצי גמר הגביע האנגלי בין מנצ'סטר יונייטד לבלקבורן (שלישי, 22:00) ישודר בחמש פלוס, ואילו חצי הגמר השני, בין ליברפול לשפילד יונייטד (רביעי, 22:00), ישודר בספורט חמש.
פירושו של דבר הוא שמנויי 5 פלוס יוכלו לראות את שני המשחקים, ואילו אלה שבחרו לא לשלם עבור הערוץ הזה יוכלו לראות רק משחק אחד. אבל זה הרבה יותר טוב מכלום, ויש רק לקוות שהגמר - שאם יפגיש בין מנצ'סטר יונייטד לליברפול, יהיה אחד המפגשים הטעונים של העונה - ישודר בערוץ הבסיס, להנאת כלל האוהדים.
שידורי הגביע האנגלי: פתרון סטייל משפט שלמה
6.1.2003 / 18:55