מכבי חיפה ממשיכה לחפש אחר מחליף ליעקובום, שסיכם בפורטסמות האנגלית, והיום אמור להצטרף לאימוני הקבוצה החלוץ הניגרי קנדי באבאיו בן ה-23, שהגיע כבר אתמול לארץ. ההחלטה לגבי באבאיו, הנכלל בסגל הנבחרת האולימפית של ניגריה, תתקבל רק אחרי שהשחקן יתאמן מספר פעמים יחד עם חיפה.
עם זאת, בחיפה לא וויתרו עדיין על האפשרות שהחלוץ הארגנטיני הקטור ברקמונטה יצטרף לקבוצה. החלוץ, שעדיין לא החליט אם יגיע לארץ, אמר: "אני לא פוחד להגיע. שמעתי רק דברים טובים על מכבי חיפה ומדינת ישראל, ואם אלו היו השיקולים כבר מזמן הייתי מגיע. הבעיה היא שאין לי הסמכות לעזוב את בוקה ג'וניורס מבלי לקבל את ברכת הדרך של המאמן, ואני ממתין להחלטתו" (מעריב).
היום: באבאיו אמור להצטרף לאימוני חיפה
5.1.2003 / 10:29