משחק הכדורסל שהתקיים אתמול בין יוטה ג'אז לבין פילדפיה 76 במסגרת משחקי ליגת ה-NBA, הופסק לכמה רגעים בגלל עכברוש מת שנזרק למגרש.
קארל מאלון, שחקנה של יוטה המכונה "הדוור", עמד לזרוק את זריקת העונשין השניה שלו מתוך שתיים, כשעל השעון נותרו 4:13 שניות לסיום הרבע השני. לפתע צנח לרגליו עכברוש מת שנזרק מהטריבונה התחתונה.
מאלון המופתע לקח כמה צעדים אחורה באופן אינסטינקטיבי, בעוד חברו לקבוצה, סקוט פאדג'ט, בעט את המכרסם אל מתחת לספסל של הג'אז. עוזר המאמן, טרי קלארק, אסף את העכברוש במגבת ונפטר ממנו.
האדם האחראי לזריקת העכברוש ברח בריצה מהאולם בסולט לייק סיטי ונעלם אל מעבר לכביש לתוך הקניון העירוני. שם הוא כבר הצליח להתחמק מאנשי הבטחון.
משחק ב-NBA הופסק בגלל עכברוש מת
איזי עין דור
30.12.2002 / 0:02