וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בהתאחדות לא דרשו מסיני תעודת מאמן

25.12.2002 / 11:11

'מעריב': למאמן האולימפית, משה סיני, חסרה בחינה באנטומיה כדי לקבל תעודת מאמן מוסמך. העסקתו נוגדת את חוק הספורט. בהתאחדות, שמענישה קבוצות על עבירה מסוג זה, ידעו והתעלמו

משה סיני, מאמן הנבחרת האולימפית, עובד ללא תעודת מאמן מוסמך ממכון וינגייט וזאת בניגוד לחוק הספורט. העיתון 'מעריב' חושף היום, כי בכירים בהתאחדות לכדורגל ידעו מזה זמן על עובדה זו אך לא עשו דבר בנדון. סיני עובד בשירות ההתאחדות מזה שלוש שנים. גם במכון וינגייט, שם מועברים קורסי המאמנים, מודעים לנושא וחניכים בקורס המאמנים הנוכחי אמרו לעיתון כי איש לא עומד על השלמת ההסמכה - לא בהתאחדות, לא במכון עצמו ולא בארגון המאמנים.

כדי לקבל הסמכה רשמית מלאה כמאמן, על סיני לעבור בהצלחה בחינה באנטומיה. קבוצות ליגה שמעסיקות מאמנים שאינם מוסמכים באופן מלא, מועמדות לדין משמעתי על ידי ההתאחדות, אבל מסתבר שכשמדובר בעובדים שלה, נוקטת ההתאחדות במוסר כפול.

עוד פורסם, כי אם סיני לא יעבור בקרוב את הבחינה החסרה לו לצורך השלמת ההסמכה (מכון וינגייט יכול, אגב, להעמיד לרשותו מורה פרטי למספר שיעורים), עשויה להגיע פנייה אל המוסדות השיפוטיים של ההתאחדות, מצד גורמים שונים, ובה בקשה להעמיד לדין את אלו שידעו ולא פעלו לשינוי המצב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully