וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שיפור משמעותי במצבו של איתמר צ'יזיק

13.8.2019 / 21:25

מנכ"ל מכבי חיפה לשעבר נגמל מההנשמה וחבריו סיפרו כי הוא זיהה את יקיריו שהיו לצד מיטתו. יחד עם זאת הרופאים מדגישים כי יש לגלות סבלנות רבה משום שעלולה להיות תנודתיות במצבו

איתמר צ'יזיק מנכ"ל מכבי חיפה. אדריאן הרבשטיין
רק בריאות. איתמר צ'יזיק/אדריאן הרבשטיין

שיפור משמעותי במצבו של איתמר ציזיק. מנכ"ל מכבי חיפה לשעבר נגמל מהנשמה ושב להכרה. חברים סיפרו כי זיהה את יקיריו שהיו לצד מיטתו. רופאים מזכירים כי הוא עדיין בטיפול נמרץ לב ועדיין יש לגלות סבלנות רבה עד התאוששות מלאה מהרדמה הארוכה שבה היה ועד שישוב לאיתנו. הם מזהירים כי עלולה להיות תנודתיות במצבו.

בני משפחתו של צ'יזיק, שהגיעו לשהות לצידו, אמרו אתמול: "משפחתו של איתמר צ'יזיק מודה לציבור על הדאגה הגדולה לשלומו. המשפחה עומדת לצידו ומצפה שישוב לאיתנו. בשלב זה המשפחה מבקשת שלא להגיע לביקורים במחלקה ולאפשר לה להקדיש את כל זמנה להחלמתו". ממכבי חיפה נמסר: "מועדון כדורגל מכבי חיפה, בראשות הנשיא יעקב שחר, מאחל רפואה שלמה לאיתמר צ'יזיק. המועדון מחזק את ידי משפחת צ'יזיק ומתפלל לשלומו של איתמר, ששימש כמנכ"ל במשך 14 שנים".

איתמר צ'יזיק מונה לשמש כמנכ"ל מכבי חיפה על ידי הבעלים יעקב שחר עוד בשנת 2002, ותחת ניהולו העפילה הקבוצה לראשונה בתולדותיה לליגת האלופות. צ'יזיק, שהיה חלק בלתי נפרד מהקמת האצטדיון החדש בעיר שנחנך בשנת 2014, היה שותף לחמש אליפויות של הירוקים בליגה. בשנת 2016, אחרי 14 שנים, סיים את תפקידו במועדון. במקביל לתפקידו במכבי חיפה, בין השנים 2008-2010 היה חלק, ביחד עם 13 נציגים נוספים, מדירקטוריון ECT (ארגון הגג של המועדונים הגדולים באירופה). מדובר בדמות מוכרת מאוד בעיר חיפה גם מחוץ לתחום הספורט; בבחירות האחרונות פעל לקידומו של עו"ד דוד עציוני, היום סגן ראש העיר, ואף התמודד במקום ה-4 ברשימתו.

לאחרונה היה מועמד לנהל את האצטדיון בחיפה. מינויו אושר בעירייה אבל משרד הפנים פסל אותו. ביום חמישי אמור היה להיערך הערעור של צ'יזיק, שביקש לערער כנגד הטענה שפסלה אותה ואמרה שישנו ניגוד עניינים בגלל שהוא היה מנכ"ל מכבי חיפה בעבר.

1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully