נשיא המדינה העניק את "מגן הכבוד" להפועל באר שבע. ברקת: "הכדורגל הוא גשר בין תרבויות ודתות"

באירוע בבית הנשיא העניק ריבלין פרסים גם להפועל קטמון על מחלקת הנוער, ושלי ישראל זכתה בתואר מאמנת הכבוד של השנה. באירוע הושקה "נבחרת תקווה ישראלית - מגן הכבוד" במסגרתה 14 שחקנים בכירים מליגת העל יתחייבו לקדם מאבק באלימות ובגזענות

קובי אליהו

נשיא המדינה רובי ריבלין העניק היום (ראשון) באירוע חגיגי בבית הנשיא "תקווה ישראלית - מגן הכבוד" להפועל באר שבע. הפועל קטמון זכתה בפרס למחלקת נוער וילדים מכלל הליגות שהצטיינו בעשייה ערכית וחינוכית ובמאבק באלימות וגזענות. השנה הוענק לראשונה גם אות "מאמן הכבוד של המדינה" למאמן נוער וילדים שמחנך בצורה יוצאת דופן לערכים של סובלנות, כבוד וקבלת האחר, שבו זכתה שלי ישראל.

טוב לדעת (מקודם)

נובמבר סייל: ההזדמנות שלכם לנצח את הכאב - במבצע

לכתבה המלאה
"מודה לכל הקולגות שלי, שעושים רבות למען הקהילה, כל אחד בתוך ביתו". ברקת עם הפרס (צילום: קובי אליהו)

במסגרת האירוע הושקה לראשונה "נבחרת תקווה ישראלית - מגן הכבוד" במסגרתה 14 שחקנים בכירים מהקבוצות שבליגת העל התחייבו לקדם פעילויות חברתיות-ערכיות ומאבק באלימות ובגזענות. 14 השחקנים נפגשו עם נשיא המדינה למפגש טרם האירוע, חתמו על אמנה לקידום ערכים חברתיים-קהילתיים ומאבק באלימות ובגזענות, והתחייבו לשמש כמנטור לילד ממחלקת הנוער של המועדון וללוות אותו לאורך השנה.

מיזם "תקווה ישראלית - מגן הכבוד" הינו יוזמה של בית הנשיא בשותפות עם משרד התרבות והספורט, ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הליגות, הטוטו ועמותת ערכים בספורט. "מגן הכבוד" נולד מתוך רצון לעודד ולתמוך במועדוני הכדורגל לבסס תשתית ארגונית, חינוכית וערכית משמעותית שתסייע לצמצמם פערים, לייצר שיתופי פעולה בין מגזרים שונים ולצמצם את האלימות והגזענות במגרשים.

אלונה ברקת אמרה בעת הענקת המגן: "הפרס הזה הוא פרס ששייך לכל הכדורגל הישראלי. אני מודה לכל הקולגות שלי, שעושים רבות למען הקהילה, כל אחד בתוך ביתו. העבודה החברתית-הקהילתית מגיעה מתוך הלב, עבודה שבאה לידי ביטוי בעשייה היומיומית עם הקהילה העוטפת אותנו. הכדורגל הוא כלי חברתי וקהילתי אדיר, הוא גשר בין תרבויות ודתות, ואני שמחה שיש לנו את הזכות הגדולה להשתמש בו".

טקס מגן הכבוד עם הקפטנים של ליגת העל. נשיא המדינה רובי ריבלין (צילום: קובי אליהו)
טקס מגן הכבוד עם הקפטנים של ליגת העל. נשיא המדינה רובי ריבלין (צילום: קובי אליהו)
מזל טוב. שלי ישראל (צילום: קובי אליהו)
הערכה וכבוד. שרצקי והנשיא (צילום: קובי אליהו)
הערכה וכבוד. שרצקי והנשיא (צילום: קובי אליהו)
תואר ראשון העונה. ברקת (צילום: קובי אליהו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully