וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פרק 5

רחביה ברמן

28.11.2002 / 20:16

הבטחנו לכם שלא נעזוב את העניין. בזכות קורא חד-עין מצאנו הוכחה שיס הטעתה את מנוייה. במועצה לשידורי לוויין אומרים שיש להם עוד דברים על הראש, אבל מבטיחים תשובה תוך כמה ימים

נו, מי אמר שאי אפשר לנצח את המערכת? נכון, עוד לא ניצחנו, אבל זה קרוב. הקורא אלכס איידלמן מאשדוד יצא תותח ושלח לנו עותק של מגזין "Yes" ברוסית מחודש נובמבר 2002, ונחשו מה מצאנו שם, בלוח הערוצים? "פוקס ספורטס: ערוץ ספורט אמריקאי. שידורים ישירים מליגות הכדורגל של אנגליה ואיטליה", בתוספת מחירים להוספת הערוץ לחבילת השידור.

ועל זה לא נותר אלא לומר: וואלה? פנינו לדוברת חברת יס, ליבי צ'יפסר, ושאלנו מה הקטע. התשובה לא איחרה לבוא: "מדובר בשידורים חוזרים מעונת 2000/2001". אז נעזוב את העובדה שגם את זה אין בפוקס ספורטס, בכל אופן לא לפי לוח השידורים שבידינו. העניין האמיתי הוא שכתוב במפורש "שידורים ישירים". מכיוון שחברת יס עדיין לא הגישה פטנט על מכונת זמן, קשה להבין איך שידורים של משחקים מלפני שנתיים נכללים בהגדרה של "שידורים ישירים".

ליבי הנחמדה ביקשה חמש דקות לחזור אלינו שוב, ומאז לא נודעו עקבותיה - לא במשרד ולא בנייד. איכשהו קשה לנו גם להאמין שתתגשם הבטחתה לספק לנו את עותקי המגזינים של חמשת החודשים האחרונים בעברית, כדי שנוכל לאמת את טענותיהם של קוראים רבים לפיהן ראו הבטחות כאלה גם במהדורה העברית. אבל נשמח להודות בטעות, ובימים הקרובים נעדכן אתכם בעניין.

"יש לי עוד אלף דברים על הראש"

אז מה עושים? פונים (שוב) לדן וולדמן, סגן יו"ר הוועדה לשידורי כבלים ולוויין, שהזמין אותנו כזכור לשלוח לו כל הוכחה לצדקת טענתנו. מעניין ומעט מאכזב לציין שדווקא לאחר שעשינו זאת, נשמע מר ולדמן הרבה פחות נלהב. "תשמע, יש לי עוד אלף דברים על הראש. עדיין לא טיפלנו בזה. העברתי את זה לראש אגף הפיקוח וכשהוא יתפנה הוא יטפל בזה".

אם הדיבור הזה מריח לכם טיפה כמו טיוח, אתם לא לבד. אבל אנחנו נשמח מאד להתנצל על קטנות האמונה שלנו, ומר ולדמן בכל זאת הבטיח שתוך כמה ימים תהיה לו תשובה עבורנו.

אנחנו רוצים שמר ולדמן יורה לחברת יס להעביר לעיונו (ואם אפשר,גם לעיוננו) כל חומר פרסומי שהיא הוציאה מאז אפריל שעבר. רק כך נוכל לקבוע אחת ולתמיד אם היתה הפרת הבטחה והטעיה, או אולי לא היתה.

רוצים פיצוי? תתבעו!

אז העונה הזו של הסריה א' הולכת ויורדת לטמיון ככל שמדובר בהנאת הצפייה שלנו, אבל מי שלכלך, הבטיח והבריז ישלם בסוף. תמשיכו לעזור לנו, תמשיכו לחפש עותק של המגזין בעברית שבו מופיעה הבטחה דומה, וזה יקרה יותר מהר.

כמו כן, אנו ממליצים בזאת לנפגעי חברת יס להתאגד ולהגיש תביעה ייצוגית על הטעיה ופרסום שווא. אם מר יונה ויזנטל, סמנכ"ל התוכן של יס והאיש שהכי קשה להשיג במדינת ישראל, יקבל מסמך משפטי עם כמות יפה של אפסים אחרי הספרה, אולי אז הוא יתחיל לתקשר.

המשך יבוא במהלך השבוע הקרוב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully