מגרלשווילי: "ממציאים פה את הכדורגל". קלינגר: "לך ואל תחזור"

הסיפור האמיתי מאחורי השעיית המגן נחשף: אחרי ההודעה על ההשעיה, המגן כבר היה בדרכו הביתה אבל קיבל טלפון מיואב כץ שביקש ממנו לחזור. כעת טוען הבעלים: "ההודעה על ההשעיה הייתה מוקדמת מדי. מגרלשווילי חוזר"

שוב נאלץ להתערב. יואב כץ (צילום: אדריאן הרבשטיין)

עוד פארסה בהפועל חיפה הסתיימה אתמול (שבת) בהתערבות הבעלים יואב כץ. הפועל חיפה הודיעה כי המגן חיים מגרלשווילי הושעה בעקבות עבירת משמעת (ענה לניר קלינגר במהלך האימון) אלא שכעת מתבררים הפרטים שהובילו להשעייתו ויסללו גם את חזרתו לסגל, למרות הודעת המועדון על השעייתו.

במהלך האימון אתמול מגרלשווילי תורגל בהרכב השני, אלא שהתקרית תרחשה כאשר הוא עמד בסביבתו של ניר קלינגר וצעק לעברו: "אנשים ממציאים פה את הכדורגל. ממציאים פה חוקים חדשים". קלינגר ששמע על כך הגיב מיד והודיע למגן: "לך מפה ואל תחזור יותר". מגרלישווילי כיבד את הבקשה ונסע חזרה לביתו. אלא שבדרך לשם, לאחר שכבר חצה את מנהרות כרמל, קיבל טלפון מהבעלים יואב כץ שהתעורר באותה שעה ושמע כי הושעה. כץ הודיע למגרלשווילי כי עליו לחזור לקרית חיים וכך עשה המגן.

באותה שעה, הצוות המקצועי שכולל את קלינגר וגולן התכונן לשיחת סקייפ עם הבעלים יואב כץ. מגרלשווילי נכנס פנימה בהוראת כץ ונטל את רשות הדיבור. "אני מתנצל בפני הצוות המקצועי והשחקנים", אמר לאחר ההודעה של הפועל חיפה על השעייתו.

הפועל חיפה - הפועל אשקלון (19:00, 5+ לייב)

עוד בוואלה!

הלילה בו ישראל תואר בסגול מתקרב: מה אתם צריכים לדעת?

לכתבה המלאה
"מחאו לו כפיים כי הוא עשה שגיאה והודה". חיים מגרלשווילי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

כאן לא מסתיים הסיפור. משיחה שקיימנו הלילה עם כץ עולה כי המגן חוזר לסגל וההחלטה של קלינגר וגולן כעת, אם יישב על הספסל, היא מקצועית בלבד.

"אני לא יודע בדיוק מה קרה, אבל דיברתי עם חיים. הוא חזר לאימון, התנצל והכל חוזר על מקומו בשלום. הוא חוזר לסגל למרות שאני לא מחליט ולא מרכיב את הסגל. ההודעה על השעייתו הייתה מהירה, אבל החזרתי אותו. השחקנים מחאו לו כפיים כי הוא עשה שגיאה והודה".

כץ שוחח עם גל כהן פעם נוספת וביקש ממנו לחזור. כפי שפורסם בוואלה! ספורט, כהן הודיע כי הוא מקפיא את פעילותו בקבוצה ומסרב לחזור. "אני מדבר עם גל כל יום, רוצה שהוא יישאר וכך גם הצוות המקצועי. הוא עדיין משהה את התשובה. אשמח אם הוא יהיה איתנו", הגיב כץ.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully