פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אביו של אוראל דגני: "מענק הגביע שלו קוצץ, מכבי חיפה הפכה את בני למנודה"

    צביקה דגני טוען: "ביקשו ממנו לשחק פצוע, דבר שגרם להחמרת הפציעה. הוא לא יכול היה ללכת. לא מוכנים להשאילו בלי הארכת חוזה". ממכבי חיפה נמסר: "הטענות רחוקות מהמציאות". במועדון מנסים לסגור עם אזולאי, גולסה עדיין בתמונה

    אביו של אוראל דגני: "מענק הגביע שלו קוצץ, מכבי חיפה הפכה את בני למנודה"
    צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

    בווידאו: מכבי חיפה במחנה האימונים

    אביו של אוראל דגני, צביקה דגני, יצא הבוקר (רביעי) נגד ההתנהלות של מכבי חיפה כלפי בנו. דגני האב טוען כי מכבי חיפה שהציעה לבנו חוזה חדש לפני כשלושה חודשים, החליטה להתעלם מההחלטה וכעת היא לא מאפשרת לו להתאמן באופן סדיר. דגני האב אמר לוואלה! ספורט: "מתחילת העונה שעברה דאגו קברניטי הקבוצה לפנות לאוראל בבקשה להארכת החוזה וגם התקדמו מאוד בכיוון הזה. לצערנו אוראל נפצע במהלך משחק ליגה בברכו, ולמרות חוות דעת רפואית התבקש לחזור לשחק כי לטענתם אין לו תחליף ראוי, דבר שגרם להחמרת הפציעה ומנע מאוראל להמשיך ולהתאמן. במכבי חיפה ראו את זה כחוסר רצון, דבר שהוא שקר ממדרגה ראשונה. אוראל לא יכול היה ללכת, בטח שלא לשחק".

    האב המשיך: "בתגובה, מכבי חיפה לא אישרה לאוראל להגיע למתחם האימונים אפילו כדי לאסוף את ציודו האישי. לא הרשו לו לקחת את נעליו. הטיפול הרפואי והפיזי נעשה על חשבונו. בנוסף, קוצץ מענק הגביע שלו לחצי ביחס לשאר חברי קבוצתו (על אף ששיחק בכל שלב במפעל למעט בגמר). היום לאחר שהבריא לחלוטין, מתחילת העונה אוראל מגיעה לכל האימונים אך לא מורשה להתאמן עם כדור, בזמן שכולם מתאמנים עם כדור מוציאים אותו מהאימון כדי לרוץ מסביב למגרש. מכבי חיפה הפכה את אוראל למנודה. במקביל, יצאו אינספור פרסומים שליליים לגביו מהמועדון שכולם אבל כולם שקריים ומטרתם היחידה לשבור אותו. למחנה אימונים, כמובן, אף אחד לא טרח אפילו לידע אותו שאינו יוצא".

    אוראל דגני שחקן מכבי חיפה לפני מוחמד כליבאת שחקן מכבי פתח תקוה (יוסי ציפקיס)
    "ברור שהקבוצה והמאמן אינם מעוניינים בו". דגני (צילום: יוסי ציפקיס)

    דגני האב המשיך ואמר: "למרות כל זאת וכשברור שהקבוצה והמאמן אינם מעוניינים בו, המועדון לא מוכן לשחררו. אוראל ניגש לשיחה אישית עם קברניטי הקבוצה בלי סוכן, בלי דרישות, רק עם אשתו שבהריון מתקדם ועם בקשה לחזור להתאמן כרגיל או להשתחרר. תגובת המועדון הייתה שאוראל לא ישחק במכבי חיפה אך גם לא ישוחרר אלא אם יסכים להאריך את חוזהו. מכבי חיפה טוענת בכל מקום שמי שלא רוצה להיות בקבוצה, לא יהיה. עקב המצב שמכבי חיפה גרמה, אוראל ביקש לא להיות במועדון ותגובתו הייתה שאוראל יישאר בכח וכל השאלה לקבוצה אחרת תחייב הארכת חוזה במועדון". תגובת מכבי חיפה תובא לכשתתקבל.

    ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "כמועדון אנו לא מגיבים לטענות בן משפחה. אך בשל שלל הטענות שעלו נציין שהן רחוקות מאוד מהמציאות". בקבוצה ציינו כי דגני לא היה מנודה עד כה והוסיפו כי השחקן זכה למענק גביע למרות שאין סעיף כזה בחוזה שלו.

    בעניין אחר: אתמול פרסמנו כי מכבי חיפה פנתה רשמית למכבי תל אביב בעניין שלומי אזולאי. במועדון אישרו את הידיעה ואמרו כי אחת הסיבות לרצון לראות אותו בקבוצה היא העובדה שמדובר בשחקן שגדל בחיפה. גם בסביבתו של אזולאי אישרו אתמול כי השחקן רוצה להגיע למכבי חיפה. "זאת תהיה סגירת מעגל עבורו", אמרו. כזכור, בחודש שעבר פרסמנו כי הקבוצה רוצה להביא ממכבי תל אביב את אזולאי או את עומרי בן הרוש במסגרת עסקת טאלב טואטחה או מחוצה לה. מאוחר יותר התברר כי מכבי תל אביב עדיין לא החליטה האם להביא מגן שמאלי ולכן הירוקים החליטו להתמקד בשלב זה באזולאי, אם כי שם הדגישו כי יפנו לבן הרוש אם ישוחרר. במקביל, במועדון בודקים גם את אופציית אייל גולסה.

    שחקני הקבוצה דיווחו על אוירה טובה במחנה. אתמול הצטרף גארי קגלמאכר, והיום צפוי האורוגוואי להצטרף לאימונים. מהאימונים נעדרו דקל קינן ואייל משומר, שאמור להתאמן היום.