הוועד האולימפי סגר הסכם חסות עד טוקיו 2020 עם הראל

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם לשמש כנותנת החסות הרשמית לחמש השנים הקרובות ואף תבטח את הספורטאים. יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי: "מאמינים שהשילוב בין מצוינות בעסקים ומצוינות בספורט היא נוסחה מנצחת"

אורן קורנפלד
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי לחמש השנים הקרובות. במסגרת ההסכם, הראל תהיה נותנת החסות הרשמית לוועד האולימפי בישראל לקראת המשחקים בריו וכן למשחקים האולימפיים שייערכו בטוקיו ב-2020.

ההסכם שנחתם לאחרונה מהווה נקודת ציון משמעותית לוועד האולימפי בישראל בפרט ולספורט הישראלי ככלל. במסגרתו, קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תתמוך ותלווה את כל פעילות המשלחות הישראליות שיתקיימו בשנים הקרובות, כולל פעילויות שונות למען הקהילה לקראת המשחקים האולימפיים. כמו כן, קבוצת הראל תשמש כמבטחת הרשמית של משלחות ישראל האולימפיות בחמש שנים הקרובות.

מהראל נמסר: "אנו בהראל רואים חשיבות עליונה בתמיכה בספורט הישראלי ובפרט בנציגינו למשחקים האולימפיים וגאים לקחת חלק בפעילות זו. כקבוצה מהמובילות במשק הישראלי, הראל חרטה על דגלה את ערכי המצוינות והמובילות האישית הבאים לידי ביטוי באחריות חברתית ותרומה פעילה לקהילה. הוועד האולימפי מעלה על נס את ערכי המחויבות האישית למצוינות של ספורטאי המשלחת המייצגים במשחקים האולימפיים את מדינת ישראל, בדומה למצוינות בעסקים".

יגאל כרמי, יושב ראש הוועד האולימפי: "אנו שמחים שהראל, מהחברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי, בחרה להעניק חסות לספורט האולימפי וזאת עד לאחר המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. הראל היא החברה העסקית הראשונה המעניקה חסות למשלחת ישראל לטוקיו. להראל ולוועד האולימפי בישראל ערכי ליבה זהים של ישראליות, מצוינות ומובילות. אנו מאמינים שהשילוב בין מצוינות בעסקים ומצוינות בספורט היא נוסחה מנצחת התורמת להראל, לוועד האולימפי בישראל ולחברה ככלל".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully