התעמלות אומנותית: נבחרת ישראל זכתה במדליית כסף בתחרות הקרב-רב

הנבחרת סיימה עם ציון מצטבר של 35.050 לאחר השלמת התרגיל המשולב, ותופיע בראשון בשני גמרים נוספים. נטע ריבקין בתחרות מצוינת הבטיחה שני גמרים נוספים באלות ובסרט ותופיע בארבעה גמרים בראשון

אורן קורנפלד
הישג נאה. בנות הנבחרת (צילום: GettyImages)

נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית זכתה היום (שבת) במדליית הכסף בתחרות גביע העולם בפינלנד בתחרות הקרב רב עם השלמת התרגיל המשולב. בשישי הנבחרת סיימה במקום השני בתרגיל חמשת הסרטים עם 17.350, והיום היא ביצעה כאמור תרגיל נוסף שעליו היא קיבלה 17.700, ובסך הכול היא סיימה את הקרב-רב עם 35.050 נקודות, לא רחוק מרוסיה שסיימה עם הזהב בעקבות ה-35.600 שלה. ספרד הסתפקה בכסף עם 35.550.

הנבחרת תמשיך להיאבק על מדליות גם ביום ראשון כאשר היא תופיע בגמרים הבודדים. בשני התרגילים היא סיימה במקום השני במוקדמות, והיא בעמדה טובה להוסיף לעצמה מדליות נוספות.

ומה קורה בתחרות היחידות? נטע ריבקין סיימה חמישית בתחרות הקרב-רב עם ציון מצטבר של 72.300, והעלתה משמעותית את הרמה שלה מהתחרות בשבוע שעבר. אחרי שהיא הבטיחה מקום בגמרים בחישוק ובכדור שבשניהם היא סיימה חמישית במוקדמות, היום המתעמלת הבכירה של ישראל הוסיפה לעצמה שני גמרים נוספים, ופעמיים נוספות היא סיימה חמישית. בתרגיל האלות היא קיבלה 18.150 ובתרגיל הסרט היא קיבלה 18.050.

ויקטוריה פילנובסקי סיימה במקום ה-13 בתחרות הקרב רב, ותופיע ביום ראשון רק בגמר החישוק שבו היא סיימה שמינית במוקדמות. בכדור היא סיימה ביום שישי במקום ה-19, והיום היא השלימה שני תרגילים נוספים, כאשר היא קיבלה 17 על תרגיל האלות ודורגה 16, כאשר בתרגיל ההסרט היא דורגה 12 עם הציון 17.250.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully